Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Проєкт передбачає створення зони відпочинку в закладі освіти, яка буде використовуватись для відпочинку дітей на перерві та в позаурочний час. Також вона може використовуватись для проведення годин спілкування, інформаційних хвилин, тренінгів, кінопоказів, зустрічі з батьками, з представниками громадських організацій, служб і т.п.

Реалізація цього проєкту передбачає організацію комфортної зони відпочинку та навчання на відкритому повітрі, що сприяє розвитку креативного мислення, розвитку фантазії, покращенню емоційного стану та стану здоров’я учнів.
Лаунж-зона «GOOD VIBES» може бути використана для проведення батьківських зборів, уроків «просто неба», годин спілкування тощо. Даний проєкт актуальний в рамках впровадження нової української школи та у зв’язку з карантинними обмеженнями в час пандемії.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся велика родина Писарівської гімназії. В шкільній бібліотеці організована тематична виставка літератури «Мова – голос нації». У цей день під гаслом «Відчуй смак української мови!..» пройшли: цікаві та пізнавальні вікторини «В Україні проживаєм, а чи мову знаєм?», перегляд та обговорення казки «Українська мова», інформаційно-пізнавальні п’ятихвилинки «Пиши правильно! Читай правильно!», виготовлення газети та емблем «Я люблю рідну мову» а також виразне читання віршів «Рідна мова – серця мого подих».

Мета Всесвітнього дня читання вголос полягає у тому, щоб надати можливість людям в усьому світі відчути, яке це насправді задоволення — просто читати вголос для інших

Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії. В гімназії до Дня пам'яті Героїв Крут проведені: виховні години та бесіди; читання поезій, присвячених подіям; перегляд та обговорення документального фільму «Бій під Крутами».

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.
Трагедія Голокосту - це урок для всього людства. У цей день в гімназії проведені виховні години та бесіди «Голокост - трагедія ХХ століття», «Трагедія, історія, пам’ять», «Згадаємо жертв Голокосту», «Голокост – це не лише історія, а й застереження», «Геноцид-Пам’ять-Надія» та перегляд документальних та художніх фільмів про трагічні події Другої світової війни.

Учні 4 класу Писарівської гімназії до Дня пам’яті жертв Голокосту виготовили паперових метеликів - символів Голокосту. Метелик…Чому саме він? В 1943 році маленький хлопчик із варшавського гетто написав у своєму листі: «… найжахливіше, що в гетто метелики не живуть». Метелик – це символ радості, без якої не можна жити.

Виховні години та години спілкування до Дня Соборності України

До Дня Соборності України в гімназії проведено майстер-клас "Прапорці єдності", після якого діти утворили живий ланцюг "Діти єднають Україну"

Писарівська гімназія дякує народному депутату Сергію Шахову за подарунки дітям

Зима-це чудова пора року, а канікули - це приємні розваги на свіжому повітрі.

Педагогічний, учнівський і батьківський колективи Писарівської гімназії дякують за новорічні подарунки для учнів 1-9 класів керівнику ФГ «Альтаїр» Протасову Олександру Олександровичу, директору ТОВ «Топаз» Лопатіну Олегу Володимировичу, директору ТОВ «Айдар-Агро-Плюс» Парталі Сергію Борисовичу та тим благодійникам, які побажали були не названими. За солодощі для проведення новорічних ранків щиро вдячні Дмитру Халапурді.
Ваша небайдужість, увага до дітей та проблем гімназії заслуговує на повагу.
Вітаємо з Різдвяними святами ! Зичимо достатку, злагоди, процвітання та миру!

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей. Всі з величезним нетерпінням чекають Нового року: зимові канікули, красуня-ялинка, прикрашена кульками та гірляндами, подарунки, святковий настрій. Готуючись до свята, діти прикрасили актову залу та класні кімнати.
Найочікуваніша казка для усієї малечі - новорічний ранок. Діточки з нетерпінням чекають приходу Діда Мороза та тендітної красуні Снігуроньки.
24 грудня зимова казка завітала і до учнів Писарівського ЗЗСО І-ІІ ступенів. Діти ретельно готувалися до свята. Святкова програма з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами викликала захват в усіх глядачів. На свято завітали гості: Зима, маленькі Ялиночки, Новий Рік, Баба Яга, Лісовик, Розбійники, Сніговик.
Учні весело і цікаво провели час, отримали задоволення від участі в конкурсах і солодощі від благодійників.